Ferienwohnung Sommerwind

Belangrijkste voorzieningen

  • 52 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg van 52 m² is een goede keuze voor maximaal 4 gasten en biedt een welgelegen locatie op 3 km van de Maria-Hemelvaartkerk. Het 2-slaapkamer appartement biedt privéparkeren ter plekke.

    Het appartement is in de buurt van de Blombergbahn Bad Tölz gelegen. De 1-badkamer accommodatie is binnen 10 minuten rjden vanaf het "Bulle von Tölz" Museum gevestigd. De Marktstraße is op 3,1 km van Ferienwohnung Sommerwind gelegen.

    De accommodatie heeft een douche voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Dit appartement komt met een keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken. Het appartement is op een korte afstand van de dichtstbijzijnde bushalte, Blombergbahn. In de omgeving kunt u genieten van een scala aan activiteiten, waaronder pingpong.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg

    De accommodatie heeft een douche voor uw comfort. Je vindt er ook een haardroger en handdoeken.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg Buitenkant foto
    Deluxe Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 52 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven München
    97.1 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Kletterwald Blomberg
    500 m
    Golfclub Bad Tolz
    700 m
    Blomberg Blitz
    950 m
    Stallauer Weiher
    1.7 km
    Waldfernseher
    1.8 km
    Evang.-Luth. Dekanat
    2.2 km
    Mutter Erde
    2.2 km
    Alpamare
    2.3 km
    Franziskanerkirche
    2.3 km

    Gastbeoordelingen van Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Ferienwohnung Sommerwind?
      Ferienwohnung Sommerwind heeft een oppervlakte van 52 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Ferienwohnung Sommerwind Wackersberg